Home page > Aktuality > Přebor 7. mechanizované brigády ve stolním tenisu

Přebor 7. mechanizované brigády ve stolním tenisu

Dne 22. 3. 2018 proběhl v Olomouci přebor 7. mechanizované brigády ve stolním tenisu.

Příslušníci 74. lehkého motorizovaného praporu Bučovice se přeboru účastnili a dosáhli velice kvalitních výsledků. Celkem se na přeboru mezi sebou utkalo 12 příslušníků brigády v pestré výkonnostní škále.

Nejprve se hráči utkali v zápasech základních skupin, poté z těchto výsledků byli nasazeni do vyřazovacích bojů. Pro atraktivitu soutěžení hrací systém naprosto kopíroval systém soutěžení, jaký byl použit na ZOH 2018 v soutěži ledního hokeje. Proto při nasazení do vyřazovacích bojů záleželo na každém uhraném setu i během základních skupin. Převážně zápasy semifinále, o bronz a finále měly vysokou kvalitu. V jednotlivcích obsadil 1. místo por. Martin Kubánek (štáb) po vítězství ve finále v poměru 3:1 na sety.

Po soutěži jednotlivců proběhla ještě klání ve čtyřhrách, kdy bronzové umístění obsadila dvojice des. Radim Václavík (3. pěší rota) a por. Martin Kubánek (štáb).

Text a foto: por. Martin Kubánek